Сайт викладача інформатики та інформаційних технологій

Патерук   Тетяни   Миколаївни
П`ятниця, 26.04.2024, 20:41
Меню сайту
Годинник
Сайт живе
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вільям (Білл) Гейтс

 

 

 

Вільям (Білл) Гейтс (William (Bill) Gates) – народився 28 жовтня 1955р. Він і дві його сестри виросли в Сіетлі. Їхній батько, Уілльям Гейтс II, – адвокат. Мати Гейтса, Мері Гейтс, була шкільною вчителькою, членом правління в Університеті штату Вашингтон (University of Washington) і головою благодійної організації United Way International.

Білл Гейтс вчився в муніципальній початковій школі, а потім – у приватній школі Lakeside School. Там, у віці 13 років, він почав програмувати.

У 1973р. Гейтс вступив на перший курс Гарвардського університету. У Гарварді він жив на одному поверсі зі Стівом Баллмером (Steve Ballmer), який сьогодні займає посаду віце-президента Microsoft з продажу та підтримки. Під час свого перебування в Гарварді Білл Гейтс розробив мову програмування BASIC для першого мінікомп’ютера – MITS Altair.

На третьому куре Білл Гейтс залишив навчання в Гарварді, вирішивши повністю присвятити себе Microsoft, компанії, яку він заснував в 1975 р. з Полом Алленом (Paul Allen). Твердо впевнені в тому, що персональний комп’ютер стане незамінним на кожному робочому місці і в кожному домі, вони почали розробляти програмне забезпечення для персональних комп’ютерів.

Дар передбачення Білла Гейтса щодо розвитку персональних комп’ютерів став ключовим чинником успіху Microsoft і індустрії програмного забезпечення в цілому. Гейтс активно займається управлінням і прийняттям стратегічних рішень в Microsoft і грає важливу роль в технічній розробці нових продуктів. Значна частина його часу присвячена зустрічам з клієнтами, а також спілкуванню по електронній пошті з співробітниками Microsoft у всьому світі.

Під керівництвом Білла Гейтса, Microsoft постійно розвиває і вдосконалює інформаційні технології і продукти. Запорука успіху Microsoft – прагнення зробити роботу з комп’ютером більш простий, економічною і приємною. Чи не беруться до уваги і довгострокові перспективи – у поточному фінансовому році на науково-дослідні роботи було виділено понад $ 3 мільярдів.

У 1995 р. Білл Гейтс написав книгу "Дорога в майбутнє” ("The Road Ahead”), в якій виклав свої погляди на те, в якому напрямку рухається суспільство у зв’язку з розвитком інформаційних технологій. Книга була написана в співавторстві з Натаном Мірволдом (Nathan Myhrvold), віце-президентом Microsoft, і журналістом Пітером Райнарсоном (Peter Rinearson). Протягом семи тижнів "Дорога в майбутнє” займала перше місце в списку бестселерів газети New York Times. Книга була опублікована в США у видавництві Viking і протрималася в списку бестселерів New York Times в цілому 18 тижнів. "Дорога в майбутнє” була видана більш ніж в 20 країнах. Тільки в Китаї було продано понад 400 000 примірників.

У 1996 р., коли корпорація Microsoft була переорієнтована на Інтернет-технології, Гейтс вніс до книги значні корективи. У другій редакції знайшла відображення ідея про те, що поява інтерактивних мереж – важлива віха в історії розвитку людства. Друга редакція книги, що вийшла у м’якій обкладинці, також стала бестселером.

У 1999 році Білл Гейтс написав книгу ("Бізнес зі швидкістю думки”) Business @ the Speed of Thought, яка показує, як інформаційні технології можуть вирішувати бізнес-завдання в зовсім новому ключі. Ця книга, створена у співавторстві з Коллінзом Хемінгуеєм (Collins Hemingway), була випущена на 25 мовах і продається більш ніж в 60 країнах світу. "Бізнес зі швидкістю думки” одержала високу оцінку критиків і була внесена в списки бестселерів газет New York Times, USA Today, Wall Street Journal і веб-сервера Amazon.com.

Доходи від продажів обох своїх книг пан Гейтс перераховує до добродійного фонду, діяльність якого спрямована на підтримку використання інформаційних технологій у навчальному процесі.

Крім захоплення комп’ютерними технологіями, Білл Гейтс цікавиться біотехнологією. Він входить до правління компанії Icos Corporation і володіє акціями компанії Darwin Molecular, яка є підрозділом британської компанії Chiroscience. Він також заснував компанію Corbis Corporation, яка займається розробкою найбільшого джерела візуальної інформації у світі – це всеохоплюючий цифровий архів творів мистецтва і фотографій з державних і приватних колекцій, що зберігаються в різних країнах. Білл Гейтс також вклав кошти в компанію Teledesic, яка працює над реалізацією грандіозного проекту із запуску на низьку орбіту навколо земної кулі кількох сотень супутників. Завдання цих супутників – забезпечувати всесвітні двосторонні широкосмугові телекомунікації.

1 січня 1994 Білл Гейтс одружився на Мелінді Френч Гейтс (Melinda French Gates). У 1996 р. у них народилася дочка, Дженніфер Кетрін Гейтс (Jennifer Katharine Gates), а в 1999 році – син, Соар Джон Гейтс (Rory John Gates).

Білл і Мелінда Гейтс заснували благодійний фонд і внесли до нього понад $ 17 мільярдів для підтримки філантропічних ініціатив у галузі охорони здоров’я та освіти. До справжнього моменту Фонд Білла і Мелінди Гейтс (Bill and Melinda Gates Foundation) передав більше $ 300 мільйонів організаціям, що працюють в області охорони здоров’я, більше $ 300 мільйонів – на вдосконалення освітнього процесу, в тому числі на розвиток ініціатив у галузі бібліотечної справи (Gates Library Initiative) , які дозволять населенню США і Канади з малим доходом працювати з персональними комп’ютерами та Інтернетом в публічних бібліотеках, більше $ 54 мільйонів – на громадські проекти в країнах північно-західного узбережжя Тихого океану, і більше $ 29 мільйонів – на інші спеціальні проекти і в рамках щорічних благодійних кампаній.

11 правил Білла Гейтса

Білл Гейтс часто відвідує школи і завжди на своїх виступах ділиться своїм досвідом і баченням глобальних проблем. Кожного разу закінчуючи виступ, він говорить про 11 речах, яким, як він вважає, не навчать у школі. Він говорить про те, як виховання в дусі політ-коректності створило покоління дітей, які відірвані від реальності і не зможуть вижити в суворому світі.

Правило 1: Життя не справедливе – звикайте.

Правило 2: Суспільство абсолютно не хвилює Ваша САМООЦІНКА. Від вас чекають ДОСЯГНЕНЬ перш за все.

Правило 3: Ви НЕ БУДЕТЕ заробляти $ 60,000 в рік одразу після закінчення школи. Ви не станете віце-президентом з особистим водієм, поки ви не заробите на те й інше.

Правило 4: Якщо ви думаєте, що вчитель дуже суворий стосовно до вас, – це ще квіточки. Зачекайте, поки у вас з’явиться босс.

Правило 5: Смажити гамбургери – нижче вашого гідності? Ваші дідусі і бабусі вважали зовсім по-іншому. Для них смажити гамбургери було можливістю зачепитися в цьому житті.

Правило 6: Якщо у вас щось не вийшло, це не вина ваших батьків, так що не треба скиглити, ВЧІТЬСЯ на своїх помилках.

Правило 7: Батьки не завжди були такі нудні, як вам зараз здається. Може бути постійна турбота про вас зробила їх такими? Вони вас годують, одягають, постійно слухають які ви чудові. Так що перш ніж критикувати покоління своїх батьків, почніть з себе.

Правило 8: Можливо в вашій школі не коректно відкрито називати невдаху невдахою і у вашій школі вже не залишилося невдах, але не в житті. У деяких школах уже не можливо залишитися на другий рік, тому що вам дається СТІЛЬКИ спроб ЗДАТИ іспити, скільки необхідно для переводу в інший клас. У житті все ЗОВСІМ по-іншому.

Правило 9: Життя не ділиться на семестри. У вас не буде літніх канікул, і ваш роботодавець не буде допомагати вам ЗНАЙТИ СЕБЕ. Вам доведеться робити це самим у свій вільний час.

Правило 10: В телевізорі не показують СПРАВЖНЮ життя. У реальному житті не вийде весь день сидіти в кафе і базікати з друзями.

Правило 11: ласкавіше з «ботаніками». Один з них може виявитися вашим босом після закінчення школи.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту

Херсонський професійний ліцей харчової промисловості

http://leontyev.at.ua

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Сайт учителя інформатики Бройченка А.Г.

Клякса

Видеоуроки в Интернете Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Сайт без вірусів!

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz